Jdi na obsah Jdi na menu
 


Satja Sáí Bába

22. 6. 2021

Satja Sáí Bába


 

Když jsme přišli na místo síly Satja Sáí poprvé, zvedal se Jeho Mahádubl v oranžovém oblečení nad mladými břízami a zdálo se, že i jejich bílou kůru a zbytky ještě neroztálého sněhu zabarvily teplé oranžové odlesky.

Bába nás, kteří jsme se k Němu přivinuli, uzavřel do Svých Objetí – a my jsme roztáli, rozplynuli se v Jeho Lásce... Neexistoval už les, neexistovali jsme my – byla jen Jeho Nejněžnější Láska, a nic jiného...

... Na dalším Jeho místě síly se zvedal Jeho Mahádubl vysoko nad údolím maličké říčky a okolními loukami. Utábořili jsme se na několik dní nedaleko od něho ve stanech. A, ať už jsme se přemísťovali těly kamkoliv, cítila jsem, že mě Bába drží za ruku a všude vodí jako malé děťátko.

Byl absolutně Živý a Blízký, Jeho Lásku jsem pociťovala neustále!

 

"Vezměte Mě za ruku –

A držte se jí!

Já vás povedu životem

Do Svého Příbytku!"


 

říkal nám ve verších.

Bába mi často dával rady, učil mě naslouchat Mu, zapisovat Jeho slova.

Jednou, když jsme k Němu přišli na další návštěvu, pocítila jsem potřebu vyndat pero a zápisník z kapsy bundy. Ale myšlenkově jsem tomu začala odporovat: vždyť není co zapisovat, nikdo nic neříká! Ale to nutkání se opakovalo – a já jsem nakonec všechno připravila. A až pak začala plynout Jeho slova:


 

Musíš se stát čistým pramenem, rozlévajícím Mé Vědění lidem, – těm lidem, Kteří Mne ještě neznají a neslyší!

Sebou – projevuj Mne!

Čistota toho, jak Mne vnímáš, musí být absolutní, bez jakýchkoli příměsí "sebe"!

Moje Láska musí proudit z tvých očí, ze srdce, z tvých slov a činů, z celého tvého způsobu života na Zemi!

Sloužení Mně předáváním Mých Vědomostí – je to, co mohu dělat jen prostřednictvím těch, kteří se v potřebné míře rozvinuli, jmenovitě, vaším prostřednictvím.

Já jsem Všechno! Já jsem Ten, Který tvoří v Sobě a ze Sebe! Vesmír se rozvíjí tak, že se rozšiřuje uvnitř Mne.

Já jsem Láska, vycházející k lidem na Zemi, projevující se ve formě Mých Ohnivých Mahádublů, pomáhajících lidem na jejich Cestě ke Mně!

Pociť tu Lásku, která nemá hranic v čase ani v prostoru, rozplyň se v Ní, staň se Jí! Drž spolu se Mnou celý vesmír na rukách Lásky!

Miluj – a pomáhej lidem v jejich evoluci, ale pamatuj na jejich svobodu volby!

Nes Mé Slovo lidem! Kdo má uši – ať uslyší!