Jdi na obsah Jdi na menu
 


214-O původu míst síly

28. 5. 2014

 

O původu míst síly

 

Přesto, že jsme chodili na stejná místa síly, naše tréninky nikdy nebyly stereotypní. Sotva jsme si upevnili dosažené výsledky, hned nám Bůh nabízel další stupeň, z jehož výšky se nám točila hlava.

Při té příležitosti nám Vladimír objasnil mechanizmus vzniku míst síly:

Existuje názor, že to jsou jakési akupunkturní body na zakončeních energetických meridiánů, procházejících v těle Země; že je to podobné tomu, co existuje v našich tělech. Tato hypotéza je pěkná, ale není správná.

Ve skutečnosti byla většina pozitivních míst síly vytvořena Svatými Duchy nebo Avatáry — jako Jejich pracovní prostranství, určená k duchovní pomoci Jejich učedníkům. S tímto jevem jsme se už velice dobře seznámili.

Přičemž minerály, které se nacházejí na takových místech (kameny, písek) a další objekty «jsou prosyceny» Božskou Energií — a uchovávají Ji v sobě, i když je přeneseme na jiné místo.

Ale stává se, že i obyčejní lidé, kteří zažívají silné emoce — pozitivní nebo negativní — zanechávají nadlouho stopy těchto svých emocí na místech, kde žili, užívali si nebo trpěli, a kde jsou pohřbena jejich těla. Chrámy a hroby jsou toho typickými příklady; mohou mít buď prospěšnou, nebo pro nás škodlivou energetiku.

Negativní místa síly také bývají «ostrůvky pekla» na povrchu Země: žijí na nich vtělení nebo nevtělení představitelé pekla.

Negativní místa síly mohou také vytvářet technická zařízení, například mohutné transformátory.

Nikdy jsem nebyl na nalezištích uranu nebo na místech jaderných výbuchů. Nevím, jaká je energetika tam, možná, že také negativní.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář