Jdi na obsah Jdi na menu
 


201-Návrat

2. 1. 2014

 

Návrat

Neměla jsem pravdu na 100%!

Když jsem probrala všechno, co se přihodilo, pochopila jsem, že jsem v souvislosti s Vladimírovou návštěvou neměla pravdu ani v tom nejmenším, — na celých 100%. A myslela jsem si, že se s ním a s jeho přáteli už nikdy neuvidím…

Ale ukázalo se, že ani v tomhle — také pravdu nemám!

Ale povím vám to všechno po pořádku.

Když jsem se ohlédla zpátky za tím, co se událo, bylo už pro mě lehčí udělat si úsudek o svých chybách a problémech — z výšky nového stupně získání životní zkušenosti. Ačkoliv jsem ještě nemohla tvrdit, že všechny závěry, které jsem udělala, jsou správné. Ale přesně jsem věděla, že za správná řešení vždy Bůh odměňuje a podporuje. A zároveň prověřuje: dokážeš už teď pokračovat dále?

Velice dlouho jsem se přemlouvala k tomu, abych si sedla k počítači a popsala události, které se mi přihodily po Vladimírově odjezdu, — nechtělo se mi probouzet v paměti ty stavy zoufalství, které jsem tehdy prožívala.

Ale možná, že budou mé zkušenosti prospěšné těm, kdo také ve svých životech na podobné problémy narazí.

I když vím, že je to i tak, že nehledě na nesčetná upozornění a vyprávění o cizích chybách, musí člověk osobně absolvovat určité životní lekce, aby si takovou zkušenost navždy zapamatoval.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář