Jdi na obsah Jdi na menu
 


083-Poslední výzva Bábadžího

17. 11. 2012

 

Poslední výzva Bábadžího

 

Za několik dní mi Aňa poslala mně adresovaná slova Bábadžího, která zapsala:

— Mohl bych ti ještě leccos vyprávět pro tvoji knihu, pokud rozevřeš srdce, vpustíš Mne, a skloníš svůj sluch k Mým řečem.

… Všechno je pomíjivé: věky, vtělení… Ale tvoje láska ke Mně a Moje láska k tobě — ať zůstanou neměnné!

Ta láska umožňuje Mně být vždy s tebou, vědět o tobě všechno, vidět tě, ať jsi kdekoliv!

Ta láska umožnila Tobě nořit se do Mých Hlubin!

Láska člověka a Boha může být vzájemná — a tehdy ona učí rozplynutí individuálního «já» v neohraničeném Všeobecném «Já» Boha!

Poslouchej Mě, Moje milovaná! Pamatuj na Mě! Je to teď zvlášť důležité!

Přivedl jsem tě ke Guru, který umí očišťovat všechny nánosy ega z Átmické Součásti duše. Dělá to právě tak virtuózně, jako Já. Neprotiv se jeho práci Mistra! Jenom tam, kde «ty» už nejsi, Se ve vší úplnosti projevuje Bůh!

To je Náš záměr na tvoje poslední vtělení: takové uvědomění duše v Prvotním, že prostřednictvím tvého těla může být zjeveno všechno to, co chce Veliké Jediné Prvotní Vědomí!

 

 

* * *

 

 

Seděla jsem u počítače, a dokončovala zpracování svých vzpomínek na práci s Vladimírem a jeho nejbližšími přáteli.

Najednou — v celém bytě zhaslo světlo. Vypnul se i počítač.

Začala jsem hledat příčinu. Ukázalo se, že «vypadl» jistič.

Spravila jsem to. Znovu jsem zapnula počítač.

V případech podobného «nekorektního» vypnutí počítače je v programu WORD předpokládán pokus znovuobnovení souboru, se kterým se před takovým vypnutím pracovalo. Přitom se vytváří doplňující verze souboru, která má, jak se někdy stává, velké množství uložených informací. Takový nový soubor různé verze programu šablonovitě označují jako "Dokument 1", «soubor obnoven» nebo nějakým podobným slovem.

Dívám se — a nevěřím vlastním očím! V mém počítači je tento nový soubor, vytvořený WORD'em nazván: 'Na návštěvě u Boha'! Jako by «počítač sám» vytvořil tento název!

Zjevný zásah do práce počítače ze strany Boha! Aktuální zázrak, vytvořený Bábadžím s cílem potvrdit — pro mě — reálnost a pravdivost všeho, co je vyprávěno v této knize…

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář