Jdi na obsah Jdi na menu
 


078-Láska Sufi

11. 11. 2012

 

Láska Sufi

 

Pozvala nás k sobě Sufi. Těšili jsme se na nadcházející setkání.

A tak jsme dorazili do jejího kraje lokálkou, a potom jsme dlouho šli po lesní cestě.

Její místo síly se rozkládalo na nevelkém písčitém kopci, pokrytém šedými lišejníky a porostlém řídkým borovým lesem.

Vyšlo slunce a osvítilo svým něžným ranním, skoro oranžovým světlem prolamované vrcholky stromů. Byla to taková krása, jako bych se dostala do pohádky!

Vladimír nás zavedl na potřebné místo a začal vyprávět:

— Celá tato část kopce je místo síly Sufi. A právě tady, u této nevelké borovice je Její vlastní pracovní prostranství.

Sufi nám nabídla Svoji pomoc — těm, kdo to skutečně potřebují, — v očišťování energetiky našich hlav, konkrétně — v souvislosti s léčením orgánů zraku.

Vejděme. Pokud se bude někomu točit hlava, — obrátil se ke mně Vladimír, — pak je to normální. Když jsme tu byli poprvé, měli jsme všichni právě takové pocity z jejího kolosálního silového působení!

… Nechali mě o samotě se Sufi. Opřela jsem se zády o borovici — a hned v té chvíli jsem jakoby zmizela, propadla jsem se do Jejích Objetí. Ještě jsem nestačila vynaložit žádná úsilí, ale horoucí něžná Láska Sufi už zaplnila mojí anáhatu, a potom i celé tělo. S troškou smutku jsem pocítila: jaký je ještě mezi námi rozdíl! A jak mnohému mi zbývá se ještě naučit, abych se stala takovou, jako Ona!

Pociťovala jsem, jak mě Ona líbá a objímá! Ale jaká to byla intenzívní a zároveň nejjemnější Láska! V ten moment mě napadla myšlenka, že pokud bych byla mužem a potkala na své cestě takovou Ženu, pak bych určitě dosáhla Dokonalosti! Usmála jsem se svým myšlenkám, a pomyslela jsem si, že se v tomto životě určitě naučím darovat svoji lásku právě tak, jako to dělají Božské Ženy!

A pak mi Sufi řekla:

— Ženská láska může tvořit zázraky tím, že otevírá duchovní srdce a vede za sebou — cestou lásky!

Ale k tomu je potřebná síla. Staň se silnou!

… Zatímco jsme se posilňovali před tím, než budeme pokračovat v meditaci, Vladimír mi předal i další Její slova:

— Mnoho lidí ke Mně přivedeš. Úplně dozraješ, až ti bude kolem čtyřicítky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář