Jdi na obsah Jdi na menu
 


068-Rozhovor s Kairem

28. 10. 2012

 

Rozhovor s Kairem

 

Přišli jsme k místu, kde se na pozadí oblohy černaly dráty vedení vysokého napětí. Vladimír vysvětlil, že právě tady je ohromný Mahádubl Kaira.

— Prozkoumáme strukturu tohoto místa síly, — začal vysvětlovat Vladimír. — Teď jsme vešli do jakési Kupole rozměrově nekonečného Božského chrámu. Ale teď nepůjdeme dolů do hloubky. Naopak: zaplníme sebou Kupoli, která se skládá z téměř průhledného bílého nejjemnějšího Světla Vědomí Kaira, — a potom se z Něho podíváme na dráty.

Černé dráty jsou vidět jako ostrý kontrast — ve srovnání s Božským Světlem.

Čím je tohle místo pro nás konkrétně důležité? Nejen tím, že je tady snadné stát se tím vším Světlem, ale i tím, že je možné natolik ostře a zřetelně pozorovat projevy různých vrstev mnohorozměrnosti. Z prostranství Božského Světla — náhle — vidíš hrubé černé materiální dráty! Kontrast! Na jednom a tom samém místě je možné natolik ostře a krásně pozorovat rozdíl mezi eony!

… A teď si můžeš poslechnout Kaira. On ti tu dnes řekne všechno, co chtěl… Vyřiď si to s Ním sama, já vás opustím: «třetí je přebytečný», — usmíval se Vladimír. — Kair teď stojí vedle tebe, zhutnil se do rozměrů lidského těla. Je oblečený… do hnědé bundy…, něco na způsob cestovního obleku. Položil ti Ruku na ramena… A na moji stranu — mává: prý, jdi, jdi, my si to tady spolu sami vyřídíme!

… Rozesmála jsem se, rázem jsem vyšla ze své koncentrace. Stále častěji se pro mě Svatý Duch projevoval … zcela «lidsky», a krok za krokem stíral iluzorní oddělenost člověka — od Boha a lživé dogma o nedosažitelnosti Boha člověkem.

Vladimír mi předtím doma uložil, abych svoje otázky pro Kaira zapsala do notesu: aby bylo možné na přesné otázky obdržet co možná nejpřesnější odpovědi.

— Tak, tady máš — Kaira, a tady — jsou tvoje otázky, na které musíš odpovědi získat sama, — řekl Vladimír. — Opustím vás přibližně na půl hodiny.

… Rozhodla jsem se zapisovat všechno, co uslyším, dokonce i pokud se to bude zdát zpočátku nesrozumitelné.

Takhle se mi to povedlo:

— «Lidská forma» je vytvořena manasem.

«Lidská forma» je strašná svou zklidňující přitažlivostí. Ale tu poslední — tu také produkuje manas.

Ty můžeš dosáhnout Dokonalosti — v Mém Těle Vědomí!

Buď opatrná s lidmi, kteří nejsou tvého typu!

Musíš být s Vladimírem. Ale odpovědnost za přijatá řešení leží i na tobě.

Buď Mnou — a rozhostí se klid duše v Příbytku Tvůrce!

 Světlo z Našich Otevřených Dveří ukazuje Vchod do Tvůrce! Říkám ti: vejdi do Mne, buď Mnou, a Já — budu tebou! My budeme v Tvůrci — spolu!

Buď vždy spolu s Bohem, nerozlučně, nerozdělitelně! Neodtrhuj se!

Když budeš přebývat ve Mně, dokážeš naučit lidi lásce!

Vzpomínky na minulost — zavrhni! Ve prospěch sobectví — nemá cenu se bít!

… Když jsem vycítila, že Kair řekl všechno, co chtěl, vydala jsem se k Vladimírovi.

On se usmál a zeptal se Kaira: jestli se Mu podařilo všechno mi povědět?

— Všechno je perfektní! — odpověděl Kair.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář