Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vrbenské rybníky

 

Když jsem hledala na mapě místa síly, našla jsem jako velmi silný zdroj světla a energie

město České Budějovice,

které na mapě vyzařuje intenzívní jemnou energií. Domnívala jsem se, že to tak svítí místní teologická fakulta a vydala se to prozkoumat. Brzy jsem ale zjistila, že skutečný zdroj jemného blaženého vyzařování Svatého Ducha je na Vrbenských rybnících.

Vrbenské rybníky

leží na okraji českých Budějovic a po jejich hrázích vede 6 km dlouhá naučná stezka. Je to přírodní rezervace vodního ptactva, kterého se tu shromažďuje obrovské množství, protože tu mají příznivé podmínky k hnízdění na ostrůvcích v rybnících, a také proto, že je sem místní lidé chodí krmit. Ale to hlavní, co sem ptactvo přitahuje, ale o čem lidé nevědí, je pečující láska Svatého Ducha, který je sytí a oblažuje svojí energií. Jeho obrovský, mnohasetmetrový Mahádubl (Světelné tělo) se tyčí nad soustavou rybníků. A Jeho blažená energie vyzařuje i do okolí: léčí, vyživuje, občerstvuje, posilňuje.

Ráj i peklo

Mohlo by se tedy zdát, že město České Budějovice je rájem na zemi. Ale není tomu tak. Jak jsem se sama přesvědčila, je plné nemocných, postižených a nešťastných lidí, které cukavé trolejbusy rozvážejí po různých doktorech a sanatoriích. A přitom mají toho Hlavního Léčitele přímo na místě a zadarmo.